top of page

PUBLIKĀCIJAS

Kristīne Spure ir tekstu autore, kuras raksti publicēti tādos medijos kā I'mperfektForbes Latvija, Trello, Irish Tech News, Thrive Global, The Odyssey, Everyday How-To, Arctic Startup u.c. 

SATURA MĀRKETINGS

Satura mārketinga menedžere, bloga un sociālo mediju redaktore, copywriter datu vizualizācijas uzņēmumā Infogram.

Info 2.png
Info 1.png

MŪZIKA

Franco Franco” pianiste un mūzikas līdzautore. Papildus tam koncertu 

menedžments un mediju attiecības.

Franco Franco un Ipstens Kūns - Vadugunis (Oficiālais Video)
04:05

Franco Franco un Ipstens Kūns - Vadugunis (Oficiālais Video)

Es piedzimu gaismā kā ēna. Tā tīra un spoža caur mani plūst. Manās acīs karsta tā kvēl. Kad kā gaisma nāku, tumsa zūd. Gribu redzēt gaismu citu acīs, Lai tās tumsā kā debesis atspīd Ezeru dzidrajos spoguļos, Kurus zvaigznes iededz, tos noguļot. Nesu sevī gaismu, kuru citiem dot - Kam tā vāji spīd, kam tumsa to zog. To es nesu siltu, tumsā neļauju zust. Tumsas čuksts pie auss tad lai paliek kluss! Sevi neredzu gaismā, tumsā nevar atpazīt. Kur gaisma, kas tik ļoti man ir vajadzīga? Cerības, sapņi kalti ķēdēs kā grēcinieki. Tumsai labvēlīga augsne, kurā sēt ir viegli - Ļaunus vārdus un domas. Apātiju un bailes. Ap kaklu kā rotas man ir atkarību saites. Pazudis, neredzu ceļu, bail vērt acis. Nosist savu pēdējo stundu paspēšu pats! Pirms pēdējā soļa, kurš veda mani uz aizu, Es satiku viņu. Tā man atnesa gaismu. Tā plūda tīra kā avots, maiga kā zīds - Un jutu, kā nakti manī nomaina rīts. Viņas dotā gaisma, ko nesu, ir siltums. Tas nevis dedzina, bet gan uzbūvē tiltus - Garus un gaišus, kuri tumsai pāri vedīs. Gaismas siltums dziedē rētas, kuras nedzīst. Manās rokās to nest tālāk - tumsu dziedēt. Manās rokās gaisma, kuru tumsā iesēt. Ceļā tumsai gaismu manī vairs nedzēst! Tā manī deg kā bākā! Deg kā lāpā! Esmu tās gaismas nesējs! Es piedzimu gaismā kā ēna. Tā tīra un spoža caur mani plūst. *** "Vadugunis" ir pirmā "Franco Franco" dziesma latviešu valodā, kas tapusi sadarbībā ar reperi Ipstenu Kūnu un producentu Arstarulsmirus. VADUGUNIS ir cilvēki, kuri apzināti vai neapzināti nes gaismu, lai to iedegtu citos, - ar draudzību, mīlestību, cieņu, uzticību. Arī tad, ja maldāmies cauri tumsai, mums apkārt ir neskaitāmas vadugunis, pēc kurām vadīties, iedvesmoties. Mūzika - Franco Franco, Arstarulsmirus Teksts - Ipstens Kūns Producents - Arstarulsmirus Ieraksts - Reinis Kārkliņš Skaņu režija - Sergejs Laletins Māsterings - Ģirts Laumanis (Hodila Records) Bass - Staņislavs Judins Operators - Jurģis Rudmiezis Video montāža - Mārtiņš Spuris Gaismu mākslinieki - Reinis Smiltenis, Jānis Bukovskis Grima māksliniece - Laura Brokāne Paldies: Cēsu Izstāžu namam (personīgi - Natai Livonskai) ProSound Aleksandram Muižniekam Lindai Klētniecei AKKA/LAA (dziesma tapusi ar Autora stipendijas atbalstu) FRANCO FRANCO FB: www.facebook.com/francofrancolv WEB: www.francofranco.lv INSTA: www.instagram.com/francofrancolv IPSTENS KŪNS FB: www.facebook.com/ipstenskuns WEB: www.ipstenskuns.lv INSTA: www.instagram.com/arthurraccoon

SKATUVE

Uzstāšanās PositivusSummer Sound, Playground, Fono Cēsis, Piens Fest, Supernova, "Pusnakts šovs septiņos" u.c. Toma Odela (Tom Odell) un Džesijas Vēras (Jessie Ware) iesildīšana.